1400.00 Euro € LEKKA OFERTA!! OPIEKUNKA DO SAMOTNEGO PANA W OSNABRÜCK OD ZARAZ -1400E- JĘZYK KOMUNIKATYWNY

Data publikacji: 17/07/2019
  • WWW: OSNABRUCK, Germany

podopieczny ma 83 lata, 187 cm, 89 kg
mieszka sam

Jest otwarty, pogodny, pomocny, wesoły, towarzyski.

dolegliwości: słabość starcza, jest po udarze, osteoporoza, cukrzyca, po zawale serca,
porusza się ze wsparciem, ubieranie i mycie ze wsparciem,
ma sporadyczne problemy ze snem.

Sprzęt: laska, cewnik.

Zadania: - zawsze: zakupy, pranie
- od czasu do czasu: gotowanie, sprzątanie, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza

1-2 razy w tygodniu przychodzi pomoc domowa

Mieszka w mieście, w centrum, w domu jednorodzinnym.

dla opiekunki internet

WYMAGANIA
- OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
- JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
- stawka miesięczna: 1300-1400 Euro na rękę
- legalną pracę
– A1 i EKUZ
- składki od średniej krajowej
- wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
- firma ponosi koszty transportu

zainteresowane osoby proszę o tel. 535-227-228

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych