1800.00 Euro € Malarz (K/M)- stawki od 1800 €. Darmowe mieszkanie. Monachium

Data publikacji: 14/02/2020
Data modyfikacji: 05/03/2020
  • WWW: Monachium , Germany

Malarz (K/M) stawki od 1800 € netto miesięcznie oraz opłacone zakwaterowanie.

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech- Monachium poszukujemy malarzy.

Opis stanowiska:
• Malowanie pomieszczeń wewnątrz budynków,
• Szpachlowanie,
• Tapetowanie,

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie- stawki od 1800 € netto/m-c ,
• Możliwe wyższe wynagrodzenie zależne od umiejętności,
• Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
• Możliwość pracy w nadgodzinach,
• Koszty zakwaterowania ponosi pracodawca,
• Wsparcie polskojęzycznego koordynatora pod czas pobytu za granicą.

Wymagamy:
• Mile widziane prawo jazdy kat.B i własny środek transportu,
• Znajomości języka niemieckiego.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: lelek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 77 454 85 66 lub 887 029 961.

Nr Cert. 6760

telefon: 774548566
telefon2: 668817007

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

Podobne ogłoszenia

  • Murarz szuka pracy
    Murarz szuka pracy
    Szukam pracy w budowlance - (dolnośląskie) - 12/02/2020 Proszę o kontakt

    Murarz lat 38 podejmie prace na terenie niemiec, jezyk niemiecki znam na poziomie komunikatywnym, doswiadczenie w pracy na niemieckich budowach. gotowosc do podjecia pracy od zaraz. W razie kontaktu prosze dzwonic pod nr +48661714525

  • Zatrudnimy elektryków budowlanych i przemysłowych- Niemcy
    Zatrudnimy elektryków budowlanych i przemysłowych- Niemcy
    Szukam pracy w budowlance - Szczawa - 03/02/2020 3000.00 Euro €

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków budowlanych, elektromonterów oraz elektryków przemysłowych od zaraz. OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:  wykształcenia kierunkoweg...

  • Podejmę współpracę
    Podejmę współpracę
    Szukam pracy w budowlance - Szczecin (zachodniopomorskie) - 16/01/2020 Darmowe

    Nawiąże podejmę współpracę Zatrudniam  samodzielne  mobilne ekipy 1. 2 os. Spec. Okna,drzwi, panele. 2. 2-6 os spec.fasady ,Wykonczenia, glazura. 3. 3-os.szpachlowanie., malowanie, remonty. 4. Mobilna myjnia na full-mycie ,usuwanie ,dezynfekcja itp. ...