Proszę o kontakt Wózek widłowy (K/M) 11.38€ b/h + 10€ netto diety. Okolice Dortmundu Hemer

Data publikacji: 20/11/2020
  • WWW: Hemer, Germany

Dla naszego klienta w Niemczech 58675 Hemer (650 km. od Zgorzelca, okolice Dortmundu) poszukujemy operatorów wózków widłowych.
Opis stanowiska pracy:
- przewożenie elementów sanitarnych za pomocą wózków widłowych,
- prace magazynowe
Pracodawca oferuje:
- wynagrodzenie: 11,38€ b/h na start; po 6 tyg. 13,09€ b/h; po 3 miesiącach 13,66€ b/h,
- przez pierwsze 6 tyg. dieta wysokości 10€ netto za dzień,
- zapewniamy mieszkanie – koszt 350€ miesięcznie (pokoje 2 osobowe),
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych, z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę
Pracodawca wymaga:
- gotowości do pracy zmianowej,
- mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,
- co najmniej komunikatywnej znajomości języka niemieckiego
Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: i.mazur@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 817 007.
www.diwa-personalservice.pl

telefon: 668817007

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

  • Praca dla Elektryków / Hydraulików / Operatorów CNC / Spawaczy i inne w Niemczech
    Praca dla Elektryków / Hydraulików / Operatorów CNC / Spawaczy i inne w Niemczech
    Dam pracę - - 20/11/2020 Proszę o kontakt

    Pośrednictwo Pracy Soberka współpracujące z firmą o ponad 25 letnim doświadczeniu oraz ugruntowanej pozycji na niemieckim rynku, poszukuje fachowców do pracy na terenie Niemiec. Naszym pracownikom zapewniamy solidne warunki zatrudnienia oparte na Nie...

  • Spawacz MAG / TIG Niemcy - Niemiecka umowa
    Spawacz MAG / TIG Niemcy - Niemiecka umowa

  • Operator CNC Niemcy - Niemiecka umowa
    Operator CNC Niemcy - Niemiecka umowa