Proszę o kontakt Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Data publikacji: 08/09/2020
  • WWW: Germany

Sprzątanie (k/m) - Praca od zaraz!

Pełny etat
Miejsce pracy Wietze

Zatrudnienie bezpośrednie w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus, nie przez agencję pracy!

Zakres obowiązków:
Sprzątanie mieszkań pracowniczych, biur, prywatnych domów itp.
Odkurzanie, ścieranie kurzu, mycie, dezynfekowanie

Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu bezpośrednio w niemieckiej firmie sprzątającej Clean Plus (www.clean-plus.net)
Szkolenie wdrożeniowe
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do świadczonej pracy w wysokości 11,50 € brutto/h
Dodatki za pracę w niedzielę (50%) i święta (100%)
Bezpłatną odzież roboczą
Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
Wsparcie w organizowaniu zakwaterowania
Współpracownicy z Polski
Zwrot kosztów przejazdu z Polski do Niemiec (max. 100 €)

Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Prawa jazdy kat. B – wymóg konieczny
Mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Sumienności, rzetelności
Wytrzymałości fizycznej

Jak aplikować - dodatkowe informacje
Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

telefon: 504969041

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych