Laweta Niemcy

Proszę o kontakt Ślusarz | ok. Stuttgartu | 2100€ - 2500€

Data publikacji: 11/02/2019
  • WWW: Poznań, Germany

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Stanowisko: Ślusarz
Miejsce pracy: Schwäbisch Gmünd, ok. 60km. od Stuttgartu
Stawka: 2140 - 2600€

Opis stanowiska:
• obsługa maszyn do obróbki metali
• toczenie, frezowanie i szlifowanie elementów
• praca na podstawie rysunku technicznego
• praca przy produkcji pomp
• praca w systemie 1- zmianowym

Zapewniamy:
• umowę o pracę na niemieckich warunkach
• atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas
• bony paliwowe dla osób, które wyjadą własnym autem
• stabilne zatrudnienie u sprawdzonego Pracodawcy
• zorganizowane i opłacone zakwaterowanie
• pomoc w organizacji wyjazdu
• stała opieka koordynatora
• ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny
• podatki odprowadzane w Niemczech
• zwrot za odzież roboczą

Od Kandydatów oczekujemy:
• wcześniejszego doświadczenia na podobnym stanowisku
• komunikatywnej znajomość języka niemieckiego
• gotowości do podjęcia długofalowego zatrudnienia na terenie Niemiec
• wykształcenia technicznego – mile widziane
• rzetelnego podejścia do wykonywanych obowiązków oraz odpowiedzialność
• prawo jazdy kat. B a także własne auto – mile widziane

Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami brutto.

tel: +48 500 456 300

Więcej ofert: https://mondi-polska.pl/oferty-pracy/

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych (w mojej aplikacji/w moim CV) przez Mondi Polska w aktualnym procesie rekrutacyjnym.
Zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym mondi-polska.pl/wp-content/uploads/2018/06/Obowi%C4%85zek-informacyjny.pdf Mondi Polska. Podanie moich informacji jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy podanych danych osobowych. Udzieloną wyżej zgodę mogę wycofać w sposób tak łatwy, jak jej wyrażenie.

Wyrażam zgodę (zgoda dobrowolna) na wykorzystanie (mojego CV/mojej aplikacji) w przyszłych lub równolegle trwających procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę Mondi Polska.”

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych