Laweta Niemcy

2600.00 Euro € Ślusarz, komunikatywny niemiecki i auto, Bregenz Austria

Data publikacji: 25/11/2018

Ślusarz, komunikatywny niemiecki i auto, Bregenz Austria

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de, poszukuje na zlecenie austriackiego pracodawcy do regionu Vorarlberg: Ślusarzy. U każdego kandydata wymagana jest znajomość języka niemieckiego i własne auto.

Opis / Obowiązki:
• Miejsce pracy: region Vorarlberg Austria, różne miasta jak Bregenz, Dornbirn, Bludenz, Feldkirch i Lichtenstein
• Praca aktualna jest natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
• Umowa o pracę na okres stały z austriacką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z miasta Dornbirn
• Czas pracy: od poniedziałku do piątku, mogą dochodzić soboty, praca na 2-zmiany
• Godziny pracy: 167 godz. miesięcznie + nadgodziny (Zeitkonto)
• Główne zadania:
• Praca jest w hali fabrycznej przy obróbce i montażu elementów metalowych według rysunku technicznego i planów montażu
• Obsługa maszyn i narzędzi ślusarskich
• Wiercenie, cięcie, gwintowanie
• Spawanie elektrodą lub inna metodą

Wymagania:
• Wykształcenie kierunkowe jako ślusarz, mechanik przemysłowy lub monter konstrukcji stalowych
• Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
• Obsługa konwencjonalnych maszyn i narzędzi ślusarskich
• Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
• Znajomość rysunku technicznego
• Zalecana znajomość I praktyczna umiejętność spawania
• Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość niemieckiego
• Konieczne posiadanie własnego auta do dojazdów z mieszkania do pracy

Oferujemy:
• Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
• + 5 tygodni płatnego urlopu
• Stawka brutto: 13,95 do 15,28 euro / godz. (w zależności od kwalifikacji)
• + Dieta netto 41,40 euro / dzień pracy (ok. 870 euro netto miesięcznie)
• Wynagrodzenie miesięczne netto od 2600 do 2800 euro + nadgodziny (Zeitkonto)
• +13 (pensja wakacyjna) i 14 (pensja świąteczna). Razem od netto: ok. 5000 euro
• Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę i opłacane przez pracownika w wys. 450 euro / mies.

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV na adres e-mail: info@polfach.de lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.

telefon: 0049 151 459 680 52

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych