500.00 Euro € Pracownik ziemny – Niemcy (500€ netto /40h.) również z angielskim!

Data publikacji: 21/02/2020
Data modyfikacji: 21/02/2020
  • WWW: Poland

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych holenderskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku PRACOWNIK ZIEMNY

Poszukujemy osób z całej Polski.
Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą?
Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę.

PRACOWNIK ZIEMNY
Miejsce pracy: Bremen, Germany

Oferujemy:

•Atrakcyjne wynagrodzenie (500€ netto /40h.)
•zatrudnienie na holenderskich warunkach
•Zorganizowane zakwaterowanie w pokojach 1-osobowych darmowe lub dodatek 200€ miesięcznie do zakwaterowania
•wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
•dodatek wakacyjny (vakantiegeld) w wysokości 8% miesięcznego wynagrodzenia brutto
•możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania
•zorganizowane dojazdy do pracy
•ubezpieczenie zdrowotne
•opiekę polskiego koordynatora
•pomoc w załatwianiu formalności związanych z wyjazdem
• indywidualnie ustalany termin wyjazdu
•premia za polecenie kandydata do pracy

Zakres obowiązków:

•Kopanie rowów pod kanalizację i pod układanie chodników.

Wymagania:

•Doświadczenie na ww. stanowisku (min. 2 lata)
•Komunikatywna znajomość niemieckiego lub angielskiego (mile widziane brygady)
•Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd
•Własne ubrania robocze
•Odpowiedzialność, dokładność
•Motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres:

info@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy

www.abcwork.eu

W razie pytań prosimy o kontakt

telefoniczny: +48 570 221 444

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.”

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych