Proszę o kontakt Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy

Data publikacji: 20/07/2021
  • WWW: Germany

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji (k/m)
Wieszanie kurczaków – Niemcy
Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
• Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
• Praca przy taśmie
Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h + dodatki, po wdrożeniu stawka wzrasta do 15 € brutto/h
• Zatrudnienie bezpośrednie w zakładzie docelowym w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
• Tanie obiady w stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT:
Telefon: 504 969 041
Concept Plus Sp. z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
ul. Krakowska 51/2
45/018 Opole

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych