Proszę o kontakt Pracownik produkcji (k/m) Wieszanie kurczaków – Niemcy

Data publikacji: 18/09/2020
  • WWW: Germany

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji (k/m)
Wieszanie kurczaków – Niemcy

Miejsce pracy: Haren (Dolna Saksonia)

Zakres obowiązków:
• Wieszanie uśpionych kurczaków na haki
• Praca przy taśmie
Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Umiejętność pracy w zespole
• Gotowość do pracy zmianowej, także w godzinach nocnych
• Mile widziany własny samochód

Oferujemy:
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 11€ brutto/h - zarobki według taryfy płac iGZ + dodatek nocny (od 10. miesiąca wzrost wynagrodzenia do 13,64 € brutto/h)
• Przyjazny system zaliczek
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
• Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie
• Tanie obiady w stołówce zakładowej
• Bezpłatną odzież roboczą
• Wsparcie polskiego koordynatora
• Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawki

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Concept Plus Sp. z o. o. Opole
vt@cp-personal.com| +48 504 969 041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych