Proszę o kontakt Pracownik (k/m) rozbioru mięsa – Rozbieracz/Wykrawacz

Data publikacji: 14/02/2020
  • WWW: Germany

Pracownik (k/m) rozbioru mięsa – Rozbieracz/Wykrawacz

Miejsce pracy Emsbüren (Dolna Saksonia, Niemcy)

Zakres obowiązków:
Ubój
Trybowanie mięsa
Rozbiór mięsa wieprzowego i wołowego
Przeprowadzanie kontroli jakości

Oferujemy:
Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
Wynagrodzenie od 13,60 € brutto/h
Bezpłatne śniadania i obiady
Dodatek urlopowy oraz świąteczny zgodnie z taryfikatorem iGZ
Bezpłatną odzież roboczą
Możliwość zostania przejętym przez zakład
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:
Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
Umiejętności trybowania mięsa wieprzowego i wołowego
Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
Rzetelności
Gotowości do pracy zmianowej
Prawo jazdy i własny samochód – wymóg konieczny
Znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1)

Kontakt
Z chęcią przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego.
Biuro Opole
504 969 041 / vt@cp-personal.com

telefon: 504969041

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych