Laweta Niemcy

Proszę o kontakt Praca na montażu- praca w Niemczech

Data publikacji: 08/11/2018
  • WWW: Częstochowa, Germany

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK MONTAŻU w Niemczech

Opis stanowiska:
- montaż urządzeń, mebli itp.

Oferujemy:
- atrakcyjny zarobek,
- zakwaterowanie i dojazd do pracy opłacony przez pracodawcę
- ubezpieczenie opłacone przez pracodawcę
- legalne zatrudnienie - możliwość długotrwałej współpracy,
- po przedstawieniu faktury - zwrot kosztów dojazdu do Niemiec

Wymagania:
- umiejętność obsługi elektronarzędzi (wkrętarka, wiertarka, itp.)
- gotowość do podjęcia pracy na całym terenie Niemiec

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij sms z adresem mailowym pod nr +48 731901913 , a wyślemy do Ciebie szczegóły na maila!
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „montaż”

KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa

telefon: 731901913
Strona WWW: www.klaverteam.com

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych