Proszę o kontakt Praca dla studentów/uczniów

Data publikacji: 01/03/2021
  • WWW: Germany

Praca dla studentów/uczniów na okres ferii zimowych

Praca tymczasowa
Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Chcesz sobie dorobić podczas ferii zimowych? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 10,65 € brutto/h oraz dodatki i premie
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:
Wytrzymałości fizycznej
Pełnoletności - wymóg konieczny
Umiejętności pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

Aby zaaplikować !!!

wystarczy wysłać swoje CV vt@cp-personal.com lub zadzwonić 504 969 041 luz wysłać SMS o treści "Praca za granicą"

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych