Proszę o kontakt Praca dla studentów/uczniów na wakacje w Niemczech 4500 netto w 3 miesiące

Data publikacji: 28/07/2021
  • WWW: Germany

Szukacie prace na wakacje? Chcecie wyjechać sami kuz ze znajomymi i zarobić 4500 netto € w 3 miesiące?

Mamy dla was ofertę specjalną!

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania

Wytrzymałość fizyczna
Pełnoletność - wymóg konieczny
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

Oferujemy

Wynagrodzenie w wysokości - 12 € brutto/h
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
Komfortowe warunki mieszkaniowe
Wsparcie polskiego koordynatora

KONTAKT:
Telefon: 504 969 041
Concept Plus Sp. z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
ul. Krakowska 51/2
45/018 Opole

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych