Laweta Niemcy

1400.00 Euro € Opiekunka osoby starszej - zastępstwo od 6.07 Niemcy Bielefeld

Data publikacji: 25/06/2019
  • WWW: Bielefeld, Nadrenia Północna – Westfalia, Germany

Poszukujemy opiekunki na zastępstwo od 06.07. do samotnej chodzącej Pani
Lokalizacja: Bielefeld (Nadrenia Północna – Westfalia)
Podopieczna: 78 lat, 172 cm wzrostu, 70 kg wagi.
Termin rozpoczęcia delegacji: 06. 07 Data
Długość delegacji: od 6 tygodni
Wymagany poziom znajomości języka niemieckiego: dobry
Wynagrodzenie: 1400 €

Opis stanowiska
Stan zdrowia: Stopień niepełnosprawności: w trakcie realizacji. Podopieczny/a zmaga się z osłabieniem starczym i samotnością. Podopieczna chodzi za pomocą balkonika i samodzielnie. Noce przesypia.
Srodki pomocnicze: Balkonik na spacery
Lokalizacja: Podopieczna mieszka sama w domu dwurodzinnym. Dom jest z ogrodem na obrzeżach miasta. Do sklepu idzie się około 20 min. (do dyspozycji jest rower).
Dla opiekunki jest jeden osobny pokoje, możliwość korzystania z osobnej łazienki i dostęp do Internetu.
Zadania opiekunki:
Pomoc przy toalecie osobistej (w razie potrzeby), spacery z podopieczna, przygotowanie posiłków, utrzymywanie mieszkania w czystości na bieżąco, pranie ( jeżeli podopieczna chce, ponieważ najczęściej pierze sama).
Wymagania:
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi,
- znajomość języka niemieckiego na poziomie dobrym,
- osoba bezkonfliktowa o spokojnym i miłym usposobieniu.
- uczciwość, empatia, sumienność,
Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy zlecenia,
- legalną oraz stabilną formę współpracy,
- ubezpieczenie oraz składki ZUS
- atrakcyjne zarobki
- terminowa wyplata wynagrodzeń
- przejazd jest organizowany i opłacamy w obie strony,
- opieka koordynatora,
- profesjonalna i życzliwa obsługa
- indywidualne podejście,
- sprawdzone oferty pracy,
- darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy,

Kontakt
Senes Cura
Żory
Tel. 518 595 450
E-Mail: info@senes-cura.pl
www.senes-cura.pl

telefon: +48 518 595 450
telefon2: +48 518 595 546
Strona WWW: senes-cura.pl

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych