Proszę o kontakt Operator wózka widłowego (k/m)

Data publikacji: 01/03/2021
  • WWW: Germany

Operator wózka widłowego (k/m)

Pełny etat
Miejsce pracy Bad Sobernheim

Zakres obowiązków:

• Skanowanie, załadunek i rozładunek towarów w tzw. big bags zgodnie z przyjętymi zasadami
• Kontrola i napełnianie silosów
• Transport wewnętrzny towarów
• Przenoszenie towarów z 18 metrowych regałów przy pomocy wózka widłowego wysokiego składu
• Dbanie o czystość w miejscu pracy
Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie i przejrzysty system awansów od 2. miesiąca pracy ok. 1400€ netto!
• Premie za brak nieobecności w pracy
• Umowę o pracę na warunkach niemieckich
• Bezpłatny kurs języka niemieckiego
• Komfortowe warunki mieszkaniowe
• 30 dni urlopu w roku oraz dodatek urlopowy
• Talony na benzynę o wartości 40€
• Wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw urzędowych
Wymagania:

• Wytrzymałość fizyczna
• Samodzielność i poczucie odpowiedzialności
• Aktualne uprawnienia na wózek widłowy
• Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2 – wymóg konieczny
• Gotowość do pracy zmianowej

Aby zaaplikować !!!

wystarczy wysłać swoje CV vt@cp-personal.com lub zadzwonić 504 969 041 luz wysłać SMS o treści "Praca za granicą"

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych