Proszę o kontakt Monter skrzynek na narzędzia (K/M) w Dresden Drężno

Data publikacji: 19/03/2020
Data modyfikacji: 20/03/2020
  • WWW: Drężno, Germany

Monter skrzynek na narzędzia (K/M) w Dresden

Dla naszego klienta w Niemczech w 01067 Dresden (113 kilometrów od Zgorzelca), poszukujemy monterów skrzynek na narzędzia dla transporterów.

Opis stanowiska pracy:
- ogólne pracy przy montażu, prace naprawcze, wymiana zużytych lub uszkodzonych części na nowe, wykrywanie i usuwanie usterek, drobne poprawki spawalnicze itp.,

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji,
- niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
- zapewniamy zakwaterowanie,
- możliwość pracy w nadgodzinach,
- oferta długoterminowa z możliwością przejęcia bezpośrednio przez pracodawcę

Wymagamy:
- znajomości języka niemieckiego,
- doświadczenia/ wykształcenia, jako mechanik samochodowy/ mechanik przemysłowy lub pokrewne
- umiejętności spawalniczych,
- mile widziane p. jazdy kat. B i własny środek transportu,
- dostępności do pracy w systemie 3 zmianowym (minimum 40h tygodniowo)

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: lelek@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 77 454 85 66.

www.diwa-personalservice.pl

Nr Cert. 6760

telefon: 77 454 85 66

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych