Laweta Niemcy

1800.00 Euro € Mechanik konstrukcji pojazdów- montaż karoserii k/m Mainleus

Data publikacji: 25/06/2019
Data modyfikacji: 26/06/2019
  • WWW: Mainleus, Połnoc Bawarii, Poland

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech (Mainleus/Północ Bawarii), poszukujemy monterów karoserii. Firma zajmuje się budową różnego rodzaju pojazdów mechanicznych.

Opis stanowiska pracy:
Montaż elementów konstrukcyjnych samochodów ciężarowych, samochodów dostawczych itp.
Drobne czynności spawalnicze

Oferujemy:
Pracę w renomowanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 1800-1900€ netto, w zależności od umiejętności i doświadczenia
Niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych
Zakwaterowanie płatne

Wymagamy:
Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego,
Doświadczenia z zakresu montażu- znajomości zagadnień związanych z pneumatyką, hydrauliką i elektroniką,
Mile widziane wykształcenie związane z mechaniką, lub pokrewne,
Mile widziane prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy: bednorz@diwa-personalservice.pl lub kontakt telefoniczny 668 831 219.
www.diwapolska.pl

telefon: 668 831 219
Strona WWW: www.diwapolska.pl

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych