Proszę o kontakt MALARZ/POMOCNIK MALARZA - Praca w Niemczech

Data publikacji: 13/06/2019
  • WWW: Częstochowa, śląskie, Poland

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

MALARZ/POMOCNIK MALARZA - Praca w Niemczech

Zakres obowiązków

- wszelkie prace związane z zawodem malarza (malowanie okien, drzwi, fasad, elewacji - prace wewnątrz i na zewnątrz budynku),
- gipsowanie, szpachlowanie, nakładanie gładzi
- tapetowanie,
- docieplanie budynków,
- prace ogólnobudowlane i wykończeniowe

Czego oczekujemy

- kwalifikacje w zawodzie malarz-tapeciarz (lub kilkuletnie doświadczenie),
- mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,
- mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- dyspozycyjność i zaangażowanie

Co oferuje pracodawca

- niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
- możliwość pracy na stałe,
- wysoką stawkę godzinową,
- diety,
- ubezpieczenie opłaca pracodawca,
- zakwaterowanie (koszty można pokryć z diety),
- wsparcie przy załatwianiu formalności w Niemczech,
- praca w południowo-zachodniej części Niemiec

Zainteresowany ?

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901449 z dopiskiem „malarz”.

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych