10.45 Euro € Magazynier/ Komisjoner Hamburg

Data publikacji: 26/07/2021
  • WWW: Hamburg, Germany

Praca dla Panów na stanowisku Komisjonera w magazynach spożywczych na terenie Niemiec. Możliwość szybkiego podjęcia zatrudnienia. Wymagane doświadczenie w pracach magazynowych.

Lokalizacje jakie oferujemy na tą chwilę:
- Zarrentin
- Malchow

Zadania pracownika:
- komisjonowanie towaru przy pomocy skanera/monitora,
- jazda wózkiem widłowym,
- utrzymywanie porządku w strefie pracy.

Od kandydatów wymagamy:
- doświadczenie przy pracach magazynowych mile widziane
- chęci do pracy,
- gotowości do wyjazdu w ciągu kilku dni,
- umiejętności poruszania się wózkiem widłowym,
- własny środek transportu mile widziany (zwrot kosztów amortyzacji).

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie na podstawie niemieckiej umowy o pracę z gwarancją godzin, stawka 10,45-14,45€ brutto/h . Dodatkowo pracownicy otrzymują dodatki za nadgodziny, niedziele, święta. Pracownicy mają zagwarantowane zakwaterowanie w mieszkaniach służbowych, opiekę polskiego brygadzisty i koordynatora. Osoby z własnym autem dostają zwrot amortyzacji do 150€ msc.
Aktualnie dodatkowo na wszystkich projektach zwracamy 50% kosztu dojazdu na projek. Po przepracowanych 2 tygodniach premia 100€ jednorazowo do wypłaty. Po 3 i 6 msc zatrudnienia pracownik otrzymuje premie w wysokości 200€.

Dla osób ze znajomością j, niemieckiego możliwość awansu i rozwoju zawodowego.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres chylinska@global-inhouse.de w temacie wpisując: Komisjoner
lub pod numerami +48 601543278; +49 15159823704

Do swojego CV proszę dołączyć następującą klauzulę :
,, Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanym dalej ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych RODO)”
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji”.

Informujemy również iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Global Inhouse Logistics fur Industrie und Handel GmbH z siedzibą: Sikorskiego 24/110, 66-400 Gorzów Wlkp.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

telefon: 0048601543278
telefon2: 004915159823704

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych