Proszę o kontakt Koordynator w branży budowlanej z językiem niemieckim Frankfurt am Main

Data publikacji: 07/06/2021
Data modyfikacji: 10/06/2021
  • WWW: Frankfurt am Main, Hessen, Germany

Dla naszego Klienta, zajmującego się rekrutacją specjalistów z branży budowlanej, który posiada swoją siedzibę w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator w branży budowlanej z językiem niemieckim
Miejsce pracy: okolice Frankfurt am Main

Twój zakres obowiązków:
- Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja pracowników polskich do pracy w Niemczech
- Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
- Organizowanie logistyki, transportu i pobytu pracowników
- Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy
- Wsparcie innych działów w zakresie m.in. dokumentacji

Nasze wymagania:
- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi i podstawowa obsługa MS Office
- Znajomość języka niemieckiego - min. poziom B2 – warunek konieczny
- Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Praca na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę
- Dobra atmosfera w pracy oraz warunki do rozwoju
- Nowoczesne biuro oraz niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
- Wsparcie firmy w relokacji, jeśli będzie taka potrzeba

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy APLIKUJ lub ZADZWOŃ - 512 496 759

telefon: 512496759
Strona WWW: www.illustro.pl

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych