Proszę o kontakt Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)

Data publikacji: 20/11/2020
  • WWW: Germany

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)
Pełny etat
Miejsce pracy Ibbenbüren, Emsdetten (Nadrenia Północna-Westfalia)

Znasz język niemiecki? Możesz liczyć na zniżkę 100 € za zakwaterowanie!
Nie znasz języka? Ta praca jest także dla Ciebie!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów. Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Wymagania:

Gotowości do pracy zmianowej
Sprawnego zapamiętywania liczb
NIE WYMAGAMY znajomości języka niemieckiego, ale jeśli znasz język niemiecki, to możesz liczyć dodatkowo na 100 € zniżki za zakwaterowanie!
Samodzielności, dokładności
Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
Prawo jazdy mile widziane

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego 504 969 041 | vt@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o.o.
ul. T. Kościuszki 15/2
45-064 Opole

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych