10.00 Euro € Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy

Data publikacji: 18/09/2020
  • WWW: Germany

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m)- Niemcy
Pełny etat
Miejsce pracy Północnozachodnie Niemcy

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie produktów mięsnych
Ew. transport wewnętrzny paczek wózkiem widłowym
Praca ze skanerem
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres z perspektywą stałego zatrudnienia po 6 lub 9 miesiącach
Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości od 10 do 12 € brutto/h w zależności od doświadczenia i kwalifikacji – zarobki oraz dodatki według taryfy płac iGZ
Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
Przyjazny system zaliczek
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące.
Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień
Tanie obiady w stołówce zakładowej
Bezpłatną odzież roboczą
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Doświadczenia na podobnym stanowisku
Uprawnienia na wózki widłowe mile widziane
Gotowości do pracy dwuzmianowej w chłodnych temperaturach
Podstawowej znajomości języka niemieckiego - wymóg konieczny
Wytrzymałości fizycznej, odpowiedzialności oraz zdolności do szybkiego przystosowania się
Mile widziane również prawo jazdy kat. B i własny samochód

Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy:

Concept Plus Sp. z o. o. Opole
vt@cp-personal.com | +48 504 969 041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych