Proszę o kontakt Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy Zwtot za dojazd 50%

Data publikacji: 02/04/2020
  • WWW: Germany

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy Zwtot za dojazd 50%
Cena: Brak

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy

Miejsce pracy Burgwedel koło Hannoveru
Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko komisjoner/pracownik magazynu

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.
Już dziś możesz zostać jej częścią!
Zakres obowiązków:
• Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
• Skanowanie towarów
• Inwentaryzacja
• Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:
• Pewny dojazd do Niemiec ze sprawdzonymi przewoźnikami za 50% ceny! (osoby przyjeżdżające własnym autem otrzymają także 50 % zwrotu kosztów wraz z 1. wypłatą)
• Różnorodny zakres obowiązków
• Nowoczesne miejsce pracy
• Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
• Komfortowe zakwaterowanie

Wymagania:
• Gotowości do pracy zmianowej
• Sprawnego zapamiętywania liczb
• Samodzielności, dokładności
• Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Prawo jazdy mile widziane

telefon: 504969041

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych