Proszę o kontakt Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego

Data publikacji: 18/10/2021
  • WWW: Germany

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko komisjoner/pracownik magazynu

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy - bez znajomości języka niemieckiego
BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach. Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.
Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków:
Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
Skanowanie towarów
Inwentaryzacja
Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
Różnorodny zakres obowiązków
Nowoczesne miejsce pracy
Wynagrodzenie w wysokości 10,45 euro brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
Gotowość do pracy zmianowej
Sprawne zapamiętywanie liczb
Samodzielność, dokładność
Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Prawo jazdy mile widziane

KONTAKT:
Telefon: 504 969 041, vt@cp-personal.com
Concept Plus Sp. z o.o. Oddział Opole
KRAZ 11738
ul. Krakowska 51/2
45/018 Opole

telefon: 504969041

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych