11.00 Euro € Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - bez znajomości języka! Burgwedel

Data publikacji: 09/06/2021
  • WWW: Burgwedel, Burgwedel, Germany

MATURZYSTO! UCZNIU!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Rozpocznij pracę już od początku czerwca!

W grupie raźniej - znajdzie się miejsce również dla twoich znajomych!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - bez znajomości języka!

Miejsce pracy: Burgwedel lub Ibbenbüren

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
● Skanowanie towarów
● Inwentaryzacja
● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 10,45 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie koordynatora

Wymagania:

● Gotowości do pracy zmianowej
● Sprawnego zapamiętywania liczb
● Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
● Samodzielności, dokładności
● Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
● Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziany

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. +48 517 675 433
Tel. +48 517 677 609

telefon: 517677609

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych