Proszę o kontakt Komisjoner Lubliniec

Data publikacji: 14/09/2021
  • WWW: Lubliniec, Lubliniec, Lubliniec, Poland

Agencja Pośrednictwa Pracy EURO WELT (KRAZ 12809), to certyfikowane biuro zajmujące się rekrutacją pracowników chcących podjąć pracę w krajach niemieckojęzycznych. Od 2015 roku współpracujemy z zagranicznymi pracodawcami, którzy zapewniają Państwu dobre warunki zatrudnienia, stały kontakt i opiekę koordynatora na każdym etapie współpracy.

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

KOMISJONER

(m/k/d)

MIEJSCE PRACY:Uffenheim, (Bawaria) Niemcy

NASZA OFERTA:
- legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę
- możliwość podjęcia stałej współpracy
- przejrzyste zasady zatrudnienia oraz punktualne wynagrodzenie
- wynagrodzenie: od 11,15 do 11,72 E brutto/h (w zależności od kwalifikacji)
- bezpłatne zakwaterowanie
- praca w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
- płatny urlop
- możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
- stały kontakt z koordynatorem
- gwarancja wszelkich świadczeń przysługujących pracownikowi w kraju zatrudnienia (ubezpieczenie zdrowotne, społeczne, emerytalne)

TWOJE OBOWIĄZKI:
- praca w magazynie dużej niemieckiej sieci sklepów meblowych
- komisjonowanie towarów (praca ze skanerem)

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
- znajomość j. niemieckiego przynajmniej w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny)
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
- prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane)
- samodzielność i dobra organizacja pracy
- wytrzymałości fizycznej ze względu na charakter pracy

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą, prosimy o składanie aplikacji na adres mailowy: info@eurowelt.com.pl
Chętnie odpowiemy także na Państwa pytania, pod nr telefonu: 660 080 799, w dni robocze od 8:30 do 16:00, lub w innych dogodnych dla Państwa godzinach, po wcześniejszym ustaleniu terminu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: info@eurowelt.com.pl.
Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”

telefon: 660080799
Strona WWW: www.eurowelt.com.pl

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych