14.00 Euro € Kierowca ciężarówki (C / C1) w miejscowosci Velten Velten

Data publikacji: 06/12/2019
  • WWW: Velten, Brandenburg, Germany

Poszukujemy osoby na stanowisko:
Kierowca ciężarówki (C / C1)

Praca w Velten !!!

Twoje zadania:

Ładowanie ciezarowki produktami i dostarczanie ich klientom (wprost na półki sklepowe ), sklepom spożywczym. Przyjmowanie zamowien i zwrotow w sklepach.

Twój profil:

• Mile widziane doświadczenie w branzy handlowej/ logistycznej oraz w kontaktach z klientami , znajomosc jezyka niemieckiego na poziomie minimum B2

Oferujemy:

• Pozataryfowe wynagrodzenie gwarantowane w wysokości 2900 EUR w pełnym wymiarze godzin , Cel 3300-(z prowizja)
• Bonus świąteczny i urlopowy
• Umowa niemiecka na czas nieokreślony
• rozmowa kwalifikacyjna na miejscu w Berlinie Polski koordynator

Praca jest bez zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosze o wyslanie wiadomosci lub o kontakt telefoniczny pod numerem 0049 30 408174081,CV na adres monika.kondracka@socco.de

telefon: +49(0)30408174081

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych