Proszę o kontakt Opiekunowie

Data publikacji: 10/06/2021
  • WWW: Germany

Praca dla opiekunów 24 godziny

Miejsce pracy: różne miasta na terenie Niemiec
Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie

Praca jest w niemieckiej agencji usług pielęgniarsko-opiekuńczych 24h. Praca polega na kompleksowej opiece nad osobą podopieczną w ich rodzinnych domach. Opiekunka/ Opiekun nie wykonuje żadnych czynności medycznych. Opiekunka/Opiekun mieszka w domu osoby, którą się opiekuje. Zakres czynności jest dostosowany do potrzeb osoby podopiecznej i funkcjonowania domu.

Praca jest systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo w innym systemie dogodnym dla opiekunki np. 6-tygodni

Główne zadania:

Pomoc we wszystkich czynnościach higienicznych, we wstawaniu i położeniu się do łóżka oraz w spożywaniu posiłków

Zmiana wkładek dla dorosłych lub pieluchomajtek

Pomoc w prowadzeniu domu jak: gotowanie i utrzymanie porządku i w czystości pomieszczeń codziennego użytku, robienie zakupów, kupowanie leków w aptece

Towarzyszenie w codzienności jak: pomoc w poruszaniu się po mieszkaniu i w trakcie wyjść z domu (spacery, zakupy), towarzyszenie w wizytach lekarskich itp.

Kontakt w języku niemieckim z pracodawcą (agencją opieki) i z rodziną podopiecznego

Wymagania:

Mogą kandydować zarówno kobiety i mężczyźni

Konieczne minimalne doświadczenie w opiece jako pomoc przy seniorach lub osobach niepełnosprawnych

Konieczne dobre doświadczenie przy sprzątaniu i gotowaniu

Konieczna komunikatywna znajomość języka niemieckiego do kontaktowania się z podopiecznym, ich rodziną oraz z niemiecką agencją opieki (min. poziom A1)

Gotowość do pracy systemie zmianowym co 2-3 miesiące, albo na dłuższy okres czasu

Otwartość na oczekiwania pracodawcy i podopiecznych oraz punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Oferujemy:

Niemiecka umowa o pracę, pełne świadczenia socjalne

+ Szkolenia zawodowe i niezbędne szczepienia

+ 24 dni płatnego urlopu

Zwrot kosztów przewoźnika

Stała pomoc ze strony agencji (pracodawcy)

Zapewniony czas wolny od opieki

Zarobek miesięczny netto: 1600 do 1800 euro, przy opiece osoby leżącej

Zarobek miesięczny netto: 1550 do 1700 euro, przy opiece osoby mobilnej

Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu/mieszkaniu domu osoby podopiecznej

W razie pytań jestem do dyspozycji.
Personel Konsulting
Agencja Pracy 14 948
tel.516620061
synapsa.synapsa@onet.pl

telefon: 516620061

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych