Proszę o kontakt NIEMCY - Opieka - Ostanie kontrakty z powrotem przed świętami!

Data publikacji: 14/09/2021
  • WWW: Poland

Praca w Niemczech/opiekunka osób starszych/atrakcyjne wynagrodzenie :)

Wymagamy co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego (dla osób nieznających podstaw - bezpłatny kurs LUB materiały do nauki).

Zapewniamy:
- dojazd z domu do domu busem, bezpieczny dojazd pełna dezynfekcja (za nic nie płacisz), ograniczona liczba osób, pewny wyjazd i zjazd
- opłacone składki ZUS
- ubezpieczenie prywatne
- zakwaterowanie
- wyżywienie
- opieka 24h przez firmę
- menadżer kontraktu
- kartę EKUZ
- bezpłatny test na covid ( KURIER PRZYCHODZI DO DOMU)
- bezpłatny kurs z języka niemieckiego od podstaw
- możliwość wyboru osoby do opieki i okolic wyjazdu

Zarobki nawet 10 000 zł za 46 dni!

ZADZWOŃ BY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ! 666 096 764
Lub napisz wiadomość.

PRZYKŁADOWA OFERTA WYJAZDU
Miejsce Pracy: Sigmarszell, Niemcy
Data wyjazdu: 2021-09-28
Wyjazd na 6 tygodni
Stan zdrowia pacjenta: demencja, nadciśnienie.
Na kontrakcie: dom jednorodzinny, dom z ogrodem, własny pokój dla Opiekuna, dostęp do Internetu.
Obowiązki opiekuna: przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety, drobne prace domowe, robienie zakupów, dotrzymywanie towarzystwa.
Chcesz poznać inną ofertę? Zadzwoń 666 096 764

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych

  • NIEMCY - Opieka - Ostanie kontrakty z powrotem przed świętami!
    NIEMCY - Opieka - Ostanie kontrakty z powrotem przed świętami!
    Dam pracę - Opieka - - 14/09/2021 4000.00 Złoty PLN

    Praca w Niemczech/opiekunka osób starszych/atrakcyjne wynagrodzenie :) Wymagamy co najmniej podstawowej znajomości języka niemieckiego (dla osób nieznających podstaw - bezpłatny kurs LUB materiały do nauki). Zapewniamy: - dojazd z domu do domu busem,...

  • Opiekunka Seniora, Monachium, wysokie wynagrodzenie + Bonusy
    Opiekunka Seniora, Monachium, wysokie wynagrodzenie + Bonusy
    Dam pracę - Opieka - (Opole) - 30/08/2021 Proszę o kontakt

    Oferta kontraktu: Miejscowość: Monachium Termin wyjazdu: 07.09.2021 Oferta wyjazdu: Poszukujemy Opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego. Do Opieki samotna seniorka, która mieszka w domu jednorodzinnym na przedmieściach. Pani choruje na artr...

  • •	Opiekunka Seniorów w Niemczech – wysokie zarobki + Bonusy!
    • Opiekunka Seniorów w Niemczech – wysokie zarobki + Bonusy!
    Dam pracę - Opieka - Opole - 23/08/2021 4000.00 Złoty PLN

    Poszukujemy osób do pracy w charakterze Opiekuna Seniora z komunikatywnym językiem niemieckim oraz z doświadczeniem w opiece (może być rodzinne). Praca w prywatnym domu, zamieszkanie razem z seniorem. Oferujemy legalną pracę i pełną organizację wyjaz...