Laweta Niemcy

1350.00 Euro € LEKKA OFERTA!!! OPIEKUNKA SAMODZIELNEJ PANI KOŁO HANNOVERU OD POCZĄTKU LIPCA - 1350 E Hannover

Data publikacji: 25/06/2019
  • WWW: Hannover

AZ Partner zatrudnia opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech

wyjazd: pocz. lipca

OPIS STANOWISKA

Do opieki jest fizycznie sprawna pani, która mieszka sama

Pani słabo widzi, ma początkową demencję, i cukrzycę tabletkową
Sama się myje, nie ma pieluch
nie ma nocnego wstawania,,

dla opiekunki pokój z tv i internet

WYMAGANIA
- OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
- JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
- stawka miesięczna: 1350 Euro na rękę
- legalną pracę
– A1 i EKUZ
- składki od średniej krajowej
- wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
- firma ponosi koszty transportu
Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel.535-227-228 lub mail s.witkowska@az-partner.com

Kontakt:

telefon: 535-227-228

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych