Proszę o kontakt Monter wewnętrznych instalacji budowlanych Szczecin

Data publikacji: 29/01/2018
Data modyfikacji: 21/06/2018
  • WWW: Szczecin, Szczecin, Poland

HEADHUNTERS Sp. z.o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Monter wewnętrznych instalacji budowlanych

Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz!

Miejscowość: teren całych Niemiec

Zakres obowiązków:
- Wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych

Wymagania:
- Świadectwo potwierdzające kwalifikacje, np. ukończony zawód w tym kierunku
- Prawo jazdy kategorii B
- Doświadczenie w pracy na danym lub pokrewnym stanowisku
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- Dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec

Nasz klient oferuje:
- Legalne zatrudnienie na podstawie umowy z niemieckim pracodawcą, na podstawie niemieckich przepisów
- Stawkę godzinową 11,80 € brutto
- Dodatkowo 2 € netto diety za każdą przepracowaną godzinę
- Minimalna liczba godzin do wypracowania w miesiącu to 151,67 (możliwość pracy w nadgodzinach, które przechodzą na konto czasu pracy i są zabezpieczeniem na wypadek konieczności wzięcia urlopu)
- Bezpłatne zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę, najczęściej w pensjonatach zlokalizowanych w odległości nie większej niż 15 km od miejsca zatrudnienia
- Możliwość wypłacenia zaliczki na życzenie pracownika (poniedziałek po pierwszym przepracowanym tygodniu)
- Możliwość długoterminowej współpracy​

Kontakt: aneta@agencja-headhunters.eu - 609 690 419 alicja.bobko@agencja-headhunters.eu - 609 690 619

Wymagane dokumenty: Prosimy o przesłanie maila o tytule "CV Monter" wraz z załączonym CV zawierającym klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015 r., poz. 2135).”. Informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

telefon: 914348888
telefon2: 914348888
Strona WWW: 914348888

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych