1600.00 Euro € Malarz z językiem niemieckim

Data publikacji: 26/01/2018

Persona-Direktservice jest niemiecką dynamicznie rozwijającą się agencją pracy, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej (w Polsce zarejestrowana pod nr 10965).

Obecnie dla naszych klientów – niemieckich firm z branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych specjalistów na stanowisko:

MALARZ z językiem niemieckim
(miejsce pracy: Niemcy, Stuttgart i okolice)

Obowiązki:
malowanie / lakierowanie/ tapetowanie / ocieplanie budynków – w zależności od doświadczenia
praca na niemieckich budowach w okolicach Stuttgartu

Wymagania:
doświadczenie na w.w stanowisku minimum 2 lata
komunikatywna znajomość j. niemieckiego (warunek konieczny!)
dyspozycyjność, punktualność, rzetelność, dokładność i zaangażowanie
prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie + premie (zależne od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego)
bezpłatne zakwaterowanie w hotelach pracowniczych lub domkach
zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę wraz z ubezpieczeniem
długofalową współpracę
doszkalające kursy językowe dla chętnych
pomoc w organizacji transportu na budowę
możliwość podjęcia pracy od zaraz
Cv prosimy przesyłać na adres info@persona-direktservice.pl w temacie z dopiskiem „Malarz – Niemcy”
W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: +48 571-255-502 (kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00).

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych