Laweta Niemcy

Proszę o kontakt Elektryk/ elektromonter- Niemcy

Data publikacji: 06/12/2018
  • WWW: Germany

WORK TIME (nr rej. 19380) agencja pośrednictwa pracy szuka obecnie dla swojego klienta w Niemczech pracowników na stanowisko

Elektryk

Miejsce pracy: Budynki biurowe na terenie Niemiec
Termin: zaraz

Obowiązki:
- montaż instalacji elektrycznych;
- układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych);
- diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów

Wymagania:
kilkuletnie doświadczenie zawodowe;
wykształcenie kierunkowe;
uprawnienia SEP;
wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki;
znajomość języka niemieckiego minimum na poziomie rozumienia poleceń na budowie
prawo jazdy kategorii B (własne auto)

Oferujemy:
Niemiecka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne
Wynagrodzenie brutto: 12,00€
Dieta 3€ netto na godzinę
44 euro, bon na paliwo za każdy miesiąc pracy
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracodawcę

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

rekrutacja@worktime.biz

Administratorem Danych Osobowych jest Work Time ,Kołobrzeska 38/3, 10-434 Olsztyn , zwany dalej Firmą. W Firmie został powołany Inspektor Ochrony Danych, adres korespondencyjny: Kołobrzeska 38/3, 10-434 Olsztyn , e-mail: info@worktime.biz. Dane osobowe gromadzone przy pomocy aplikacji o pracę (CV) – przetwarzane w celach rekrutacyjnych - przetwarzane są na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej jako RODO). Dane osobowe podane przez kandydata będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tym celu. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Firmy, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Firmie na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia. Kandydat posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych w aplikacji o pracę jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ew. przyszłych rekrutacjach. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w ww. celach jest dobrowolne.

Wysłanie aplikacji do Firmy jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych na potrzeby rekrutacji obecnej oraz przyszłych rekrutacji, na życzenie kandydata aplikacja będzie rozpatrywana tylko w obecnym procesie rekrutacyjnym - prosimy o zaznaczenie przy zgłoszeniu takiej prośby.

telefon: 604680092

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych