12.00 Euro € Cieśla szalunkowy Bad Essen

Data publikacji: 22/08/2019
  • WWW: Bad Essen, Germany

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) poszukuje dla swojego Klienta - polskiej firmy budowlanej z Gdańska - kandydatów na stanowisko:

Cieśla szalunkowy
Miejsce pracy: Niemcy, Hamburg

Obowiązki:
- Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, zamykanie ścian
-Praca na budowie przy budowie szkoły

Oferujemy:
- Zatrudnienie na umowie o pracę, kontrakt na 12 miesięcy
- Ok. 45-50 godzin pracy tygodniowo
- Stawka 12 € netto/ godzinę + niemieckie świadczenia socjalne
- Darmowe zakwaterowanie i dojazdy do pracy
- Zwrot kosztów dojazdu do Hamburga
- Zjazdy do Polski raz w miesiącu

Wymagania:
- Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
- Wykształcenie zawodowe kierunek murarz/ cieśla lub pokrewne
- Dyspozycyjność do pracy na wysokości
- Mile widziana podstawowa znajomość jęz. niemieckiego i prawo jazdy kat. B
- Rzetelność, uczciwość, motywacja do pracy

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres m.terlecka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny pod numerem +48 517 491 676

telefon: +48517491676

Skup Aut

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych