Laweta Niemcy

Proszę o kontakt Stolarz- Niemcy od 04.2018

Data publikacji: 21/03/2018
  • WWW: Germany

WORKON S.C. (nr rej. 18275) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

STOLARZ

Termin: od zaraz
Miejsce pracy: 09.04.2018

Obowiązki:
Produkcja i montaż mebli
Montowanie drzwi i okien
Praca u Klienta

Wymagania
Wykształcenie kierunkowe
Doświadczenie na w/w stanowisku
Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Prawo jazdy i własne auto na wyjazd do pracy

Oferujemy
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika ok 450-600€ miesięcznie
Umowę o pracę na niemieckich warunkach
Wynagrodzenie od 12- 13€ brutto na godzinę + dieta 5,50- 6€ netto na godzinę

!!!!!!!!!!!!! USŁUGA DODATKOWA – ZWROT PODATKU Z ZAGRANICY !!!!!!!!!!!!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie aplikacji na adres mailowy:

rekrutacja@infoworkon.pl

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

telefon: 604680092

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych