9.00 Euro € Sprzątacz samolotów (Niemcy) Monachium

Data publikacji: 15/03/2013
  • WWW: Monachium, Bawaria, Germany

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy świadczące usługi utrzymania czystości na lotniskach poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Sprzątacz samolotów

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Obowiązki:
- Obsługa urządzeń do czyszczenia powierzchni,
- Sprzątanie samolotów,
- Prace porządkowe na obiektach lotniska,
- Drobne prace konserwacyjne przy urządzeniach czyszczących.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,
- Dokładność i schludność w trakcie wykonywania pracy,
- Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą prostą komunikację,
- Zaświadczenie o niekaralności (po akceptacji kandydata przez pracodawcę),
- Umiejętność wykonywania podstawowych napraw urządzeń.

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy bez pośredników,
- Niemiecką umowę o pracę (pierwsza na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
- Wynagrodzenie podstawowe 9 euro brutto/h plus dodatek za trzecią zmianę,
- Pracę tylko na zmianę nocną
- Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie (po dwie osoby w pokoju),
- Dostęp do internetu na mieszkaniu,
- Pracodawca zapewnia firmowy bezpłatny transport z miejsca zamieszania do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV (w języku polskim lub niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątacz/Lotnisko.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych