9.00 Euro € Sprzątacz samolotów (Niemcy) Monachium

Dam pracę Data publikacji: 15/03/2013
  • Kraj: Germany
  • Region: Bawaria
  • Miasto: Monachium

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy świadczące usługi utrzymania czystości na lotniskach poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Sprzątacz samolotów

Miejsce pracy: Niemcy, Monachium

Obowiązki:
- Obsługa urządzeń do czyszczenia powierzchni,
- Sprzątanie samolotów,
- Prace porządkowe na obiektach lotniska,
- Drobne prace konserwacyjne przy urządzeniach czyszczących.

Wymagania:
- Gotowość do szybkiego wyjazdu do Niemiec,
- Dokładność i schludność w trakcie wykonywania pracy,
- Znajomość języka niemieckiego umożliwiającą prostą komunikację,
- Zaświadczenie o niekaralności (po akceptacji kandydata przez pracodawcę),
- Umiejętność wykonywania podstawowych napraw urządzeń.

Oferujemy:
- Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy bez pośredników,
- Niemiecką umowę o pracę (pierwsza na 6 miesięcy z możliwością przedłużenia),
- Wynagrodzenie podstawowe 9 euro brutto/h plus dodatek za trzecią zmianę,
- Pracę tylko na zmianę nocną
- Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie (po dwie osoby w pokoju),
- Dostęp do internetu na mieszkaniu,
- Pracodawca zapewnia firmowy bezpłatny transport z miejsca zamieszania do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV (w języku polskim lub niemieckim),

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Sprzątacz/Lotnisko.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Kontakt z ogłoszeniodawcą

Przydatne informacje

  • Zakup towaru
    - sprawdz kontakt ze sprzedawcą.
    - umów się ze sprzedawcą na obejrzenie towaru,
    - sprawdź jakość towaru czy wszystko się zgadza,
    - NIGDY NIE WPŁACAJ ZALICZEK ZA REZERWACJĘ DANEJ RZECZY.
  • Kupno auta
    - Skontaktuj się ze sprzedawcą aby obejrzeć auto,
    - sprawdzeniu auto jeśli jest to możliwe w rejestrze RDW,
    - sprawdzenia czy auto nie jest skradzione
    - NIGDY NIE WPŁACAJ ZALICZEK ZA REZERWACJĘ AUTA !!!,
    - zanim zapłacisz za auto umów się ze sprzedawcą na obejrzenie pojazdu,
    - sprawdź czy stan techniczny się zgadza,
    - sprawdź czy auto posiada wszystkie dokumenty
    - sprawdź czy auto nie ma usterek (weź specjalistę lub podjedź do zakładu kontroli technicznej)
    - spisz dokładną umowę w dwóch egzemplarzach.
  • Nie kupuj lub sprzedawaj poza krajem. Nie akceptuj czeków z poza danego kraju. Staraj się płacić lokalnie najlepiej na konto. Dokonując wpłat żądaj potwierdzenia wpłaty.
  • Serwis nie pośredniczy w transakcjach, nie pośredniczy w handlu, sprzedaży, dostawach oraz innych transakcjach. Za wszelkie treści ogłoszeń odpowiada osoba wystawiająca ogłoszenie.