Laweta Świecko

Proszę o kontakt Pracownik produkcji- Niemcy

Data publikacji: 16/04/2018
  • WWW: Germany

Agencja pośrednictwa pracy WORKON S.C. (nr rej 18275) obecnie dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

miejsce pracy: Holzwickede (okolice Dortmundu)
początek pracy: od zaraz

Obowiązki:
- praca w przetwórstwie mięsnym jako operator maszyn

Wymagania:
- prawo jazdy i auto

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- wynagrodzenie 9,50 € brutto / godz.
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika (ok.270€)
- praca na dwie zmiany

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:

rektutacja@infoworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

telefon: 604680092

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych