Proszę o kontakt Operator koparko-ładowarki (Niemcy) Düsseldorf

Data publikacji: 11/09/2013
  • WWW: Www.zeitmann.pl, Düsseldorf, Nordrhein-Westfalen, Germany

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta firmy budowlanej poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Operator koparko-ładowarki

Miejsce pracy: Niemcy, Düsseldorf

Obowiązki:
- Obsługa koparko-ładowarki.

Wymagania:
- Uprawnienia do wykonywania pracy jako operator koparko-ładowarki,
- Doświadczenie w pracy na stanowisku operator koparko-ładowarki,
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Bezpośrednie zatrudnienie w niemieckiej firmie budowlanej,
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Gwarancje zatrudnienia w oparciu o niemiecki kodeks pracy,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych,
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:
- CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Koparka/Niemcy
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych