Laweta Niemcy

14.00 Euro € Operator CNC

Data publikacji: 03/07/2018

Agencja zatrudnienia Covebo dla swojego holenderskiego klienta poszukujemy osób do pracy w charakterze operatora CNC.

Opis stanowiska:

•Obsługa maszyn CNC (maszyna ustawiana jest przez technologa na zakładzie)
•Mocowanie detali,
•Pomiary części,
•Wytwarzanie detali zgodnie z rysunkiem,
•Przeprowadzanie dodatkowych czynności, takich jak:
-gratowanie,
-szlifowanie,
-kontrola jakości,

Wymagania:

•Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
•Znajomość języka obcego na poziomie komunikatywnym,
•Umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
•Prawo jazdy kat. B (własny samochód będzie dodatkowym atutem)
•Gotowość pracy na 3 zmiany

Oferujemy:

•Wynagrodzenie 14,07 euro brutto/h
•Zakwaterowanie
•Ubezpieczenie
•Pracę na warunkach holenderskich
•poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV pod adres: wieczorek@covebo.pl z dopiskiem "OPERATOR CNC" oraz klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych dla Grupy Covebo Accent (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych