Proszę o kontakt Monter opon (Niemcy) München

Data publikacji: 10/10/2013
  • WWW: Www.zeitmann.pl, München, Bayern, Germany

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta, międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Monter opon

Możliwość pracy w następujących miastach: Ingolstadt, Monachium, Norymberga, Augsburg

Obowiązki:
- Montaż opon w nowych samochodach osobowych

Wymagania:
- Doświadczenie w wymianie opon,
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
- Podstawowa wiedza z zakresu mechaniki samochodowej,
- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w dużym koncernie motoryzacyjnym,
- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,
- Zakwaterowanie,
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ premia).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 12 661 64 00 lub o przesyłanie następujących dokumentów aplikacyjnych:

- CV ze zdjęciem (mile widziane CV w języku niemieckim)

drogą elektroniczną na adres: rekrutacja@zeitmann.pl z dopiskiem Opony/Niemcy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych