Laweta Niemcy

Proszę o kontakt Kierowca C+E ok. Siegen TANDEM zarobki 2400-2600€ brutto podstawy + diety!

Data publikacji: 19/06/2018
  • WWW: Germany

Werker Sp. z o.o. świadczy usługi w zakresie branży HR. Jesteśmy pośrednikami w zatrudnieniu pracowników na rynku międzynarodowym, m.in. w Niemczech, Anglii i Irlandii.

Dla naszego Klienta niemieckiego poszukujemy :

KIEROWCY C+E

Miejsce pracy: ok. Siegen
Nr. Ref. WW/BRS/2018
Obowiązki:
- prowadzenie ciągnika siodłowego + plandeka/tandem
- transport krótkobieżny lub dalekobieżny

Jeśli:
- Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 i kartą kierowcy,
- Masz minimum roczne doświadczenie w transporcie ciężarowym po krajach europejskich,
- Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym (przede wszystkim zwroty transportowe),

Możemy Ci zaoferować:
- pracę w systemie 3/1 lub bez systemu z zachowaniem norm czasu pracy kierowców,
- pracę w transporcie, trasy głównie krajowe (Niemcy),
- nową flotę – marki MAN, Mercedes Benz,
- niemiecką umowę o pracę ze wszystkimi dodatkami socjalnymi,
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: trasy dalekobieżne 3/1: 2400,00 € + 12/24 € diety, bez systemu: 2600,00 € + 12/24 € diety ( 30 dni urlopu),
- zakwaterowanie z WiFi będzie zorganizowane bezpłatnie na weekend.

Zainteresowany?
Dzwoń pod +48 784 000 305 lub wyślij sms o treści SIEGEN a oddzwonimy z ofertą
lub wyślij CV pod adres pz@werker.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.
Więcej ofert pracy na stronie: www.werker.pl

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Werker Sp. z o. o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm. )

*Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

telefon: 784000305

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych