1000.00 Euro € ZLECENIE DLA PANA Z JĘZYKIEM KOMUNIKATYWNYM OD 05.08.2017

Data publikacji: 17/07/2017

Centrum Językowe Konik to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych na terenie Niemiec, Szwajcarii, Luksemburga

W OBECNEJ CHWILI POSZUKUJEMY:
PANA Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy: Niemcy, Achim 28832

Termin wyjazdu: od 05.08.2017

Wynagrodzenie: 1000€ NETTO + PREMIA WAKACYJNA

OPIS:
Do opieki Pani lat 96, 150 cm, 70 kg. Pani porusza się przy rolatorze , II gr, wymaga pomocy we wszystkich czynnościach związanych z toaletą, codziennym ubieraniem, myciem. Cierpi na demencję. Wymaga zmiany pampersów gdyż jest częściowo inkontynentna. Wymaga aby raz w nocy zajrzeć do Pani.
Do sklepu jesy ok 10 min. Jest internet, można też palić na zewnątrz.

Zakres obowiązków:
prowadzenie domu, zakupy, pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, wspólne spędzanie czasu

Wymagania:
-mężczyzna
- znajomość języka niemieckiego na komunikatywnym
- doświadczenie w opiece

ZAPEWNIAMY:
> Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i warunków pracy.
> Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie ubezpieczenie lub niemieckie DAK
> Terminowość wypłat wynagrodzenia w euro lub złotówkach
> Transport oraz zwrot kosztów podróży
> Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
> Bonus w postaci premii za promowanie firmy 50€
> Podwójne diety i premie na święta
> Płatne postojowe dla pracownika podczas urlopu w Polsce
> Opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
> Nie pobieramy żadnej prowizji

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
PODSTAWOWYM,
KOMUNIKATYWNYM,
DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel: 576 115 628
- wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy)

www.pracadlaopiekunek24.pl

PRACUJEMY W GODZINACH: 8.00 - 16.00

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych