Laweta Świecko

1000.00 Euro € Senior poszukuje Opiekunki – j. niemiecki komunikatywny Głogów

Data publikacji: 13/02/2018
  • WWW: Głogów, Głogów, dolnośląskie, Poland

CENTRUM JĘZYKOWE KONIK to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Miejsce pracy: Niemcy, Bielefeld 33613, nr oferty: 232/02
Termin wyjazdu: od 26.02.2018
Wynagrodzenie: 1000 euro netto

Ogólny opis:
Do opieki Pan w wieku 91 lat. Pan choruje na choroby starcze, porusza się za pomocą rollatora, do swojej dyspozycji ma także wózek inwalidzki. Podopieczny wymaga pomocy przy czynnościach dnia codziennego oraz w prowadzeniu domu, mieszka w domku jednorodzinnym.
Dla Opiekunki osobny pokój oraz łazienka.

Obowiązki:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.
-dbanie o ogród

Wymagania:
- język niemiecki komunikatywny
- doświadczenie w opiece
- dyspozycyjność
- chęć i gotowość do wyjazdu

SPRAWDZONA OFERTA !

Zapewniamy:
* Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i znajomości języka niemieckiego
* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży lub transport
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji (cv+zdjęcie) na adres: sjarmuz.rekrutacja@gmail.com

tel: 570 718 736
tel: 731 913 716
Lub wyślij SMS o treści OPIEKA (oddzwonimy!)

pracujemy w dni robocze od 8 do 16
Zapraszamy!

telefon: 570718736

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych