Laweta Świecko

Proszę o kontakt Hydraulik- Niemcy

Data publikacji: 16/04/2018
  • WWW: Germany

WORKON S.C. (nr rej. 18275) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Miejsce pracy: różne lokalizacje- południe Niemiec
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:
- kompletne instalacje wodne i grzewcze

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- ukończona szkoła o profilu montera instalacji sanitarnych mile widziana
- wieloletnie doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy B i własne auto na wyjazd do pracy- warunek konieczny

Oferujemy:
- wynagrodzenie:12,00-13,50€ brutto za godzinę + dieta 5,50- 6€ netto za godzinę
- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne z diety przez pracownika (600- 700€ miesięcznie- pokoje jednoosobowe w pensjonatach i hotelach)

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres mailowy:

rekrutacja@infworkon.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

telefon: 604680092

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych